HomeFractie

Fractie

Peter Hoek
Peter Hoek Wethouder en loco-burgemeester 06 - 278 726 53 p.hoek@sgp-tholen.nl
Cees Verloop
Cees Verloop Gemeenteraadslid, fractievoorzitter, voorzitter werkgeverscommissie 06 - 546 610 08 c.verloop@corvermgt.nl

Portefeuilles
Commissie Bestuurszaken

Henk Geluk
Henk Geluk Gemeenteraadslid, plaatsvervangend voorzitter raad 06 - 404 119 00 h.geluk@solconmail.nl

Portefeuilles
Commissie Ruimte

Arjen Quist
Arjen Quist Gemeenteraadslid, voorzitter commissie Samenleving 06 - 434 474 20 a.quist@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Ruimte

Kees Knulst
Kees Knulst Gemeenteraadslid, voorzitter commissie Ruimte 06 - 537 818 70 k.knulst@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Samenleving

Aad Prins
Aad Prins Gemeenteraadslid 06 - 416 295 21 a.prins@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Samenleving

Ruud Muijt
Ruud Muijt Gemeenteraadslid 06 - 187 356 11 r.muijt@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Bestuurszaken

Ton Bakker
Ton Bakker Steunfractielid 06 - 467 220 96 t.bakker@sgp-tholen.nl
Jan Bijnagte
Jan Bijnagte Steunfractielid 06 - 360 421 87 janbijnagte@zonnet.nl
Dhr. J.C. (Jaco) van Poortvliet
Dhr. J.C. (Jaco) van Poortvliet Penningmeester PKV Scherpenisse, Steunfractielid (0166) - 66 28 85 jcvanpoortvliet@hetnet.nl
Matthé van Zielst
Matthé van Zielst Steunfractielid 06-39 00 30 40 mvanzielst@hotmail.com