HomeFractie

Fractie

Peter Hoek
Peter Hoek Wethouder en loco-burgemeester 06 - 278 726 53 p.hoek@sgp-tholen.nl
Peter Kraamer
Peter Kraamer Gemeenteraadslid, fractievoorzitter 06 - 223 000 42 p.kraamer@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Bestuurszaken

Cees Verloop
Cees Verloop Gemeenteraadslid 06 - 546 610 08 c.verloop@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Bestuurszaken

Henk Geluk
Henk Geluk Gemeenteraadslid, plaatsvervangend voorzitter raad 06 - 404 119 00 h.geluk@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Ruimte

Arjen Quist
Arjen Quist Gemeenteraadslid, voorzitter commissie Samenleving 06 - 434 474 20 a.quist@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Ruimte

Kees Knulst
Kees Knulst Gemeenteraadslid 06 - 537 818 70 k.knulst@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Samenleving

Aad Prins
Aad Prins Gemeenteraadslid 06 - 416 295 21 a.prins@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Samenleving

Ruud Muijt
Ruud Muijt Steunfractielid 06 - 187 356 11 r.muijt@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Samenleving

Jos van de Breevaart
Jos van de Breevaart Steunfractielid 06 - 509 408 38 j.vandebreevaart@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Ruimte

Jan Willem van Vossen
Jan Willem van Vossen Steunfractielid 06 - 519 502 13 j.vanvossen@sgp-tholen.nl

Portefeuilles
Commissie Bestuurszaken

Ton Bakker
Ton Bakker Steunfractielid 06 - 467 220 96 t.bakker@sgp-tholen.nl
Jan Bijnagte
Jan Bijnagte Steunfractielid 06 - 360 421 87 janbijnagte@zonnet.nl